Kalite ve teknolojiyi bir araya getirerek, alanında en iyi olmayı hedefliyoruz.

1999 senesinden temellerini attığımız Haliloğlu Group kalite ve teknolojiyi bir araya getirerek, alanında en iyi olmayı hedefleyerek kuruldu.

Haliloğlu Dış Ticaret, Haliloğlu Lojistik, Haliloğlu Gold Sentetik Ambalaj Çuval, KoruPak Oluklu Mukavva Ambalaj San. ve Tic. A.Ş. ve Morad Tea firmalarını bünyemize katarak büyüdük. 4. Organize Sanayi Bölgesinde 10 bin metrekaresi kapalı toplam 20 bin metrekare alan üzerine kurulu, Avrupa menşeli son teknoloji makine parkuru ile donatılmış tesislerimizde, sentetik dokuma kumaş, lamineli kumaş ve torba üretimi gerçekleştirilmektedir.

ISO 9001:2000 Kalite Yönetim ve ISO 22000:2005 Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ile çalışan Gold Sentetik, yıllık 80.000.000 adet torba üretimi gerçekleştirmektedir.

Gold Sentetik olarak, kömür, gıda, yem, gübre sektörleri başta olmak üzere kimyasallardan tekstil malzemelerine kadar çok geniş bir alanda ambalaj malzemesi olarak kullanılan ürünlerin yanı sıra çok amaçlı olarak imal edilen kumaş grubuyla ziraat ve inşaat sektörlerine de hizmet vermeyi sürdürmekteyiz.

1999 yılından bu yana bizim ekibimizde çalışanlara ve bize saygı duyan iş ortaklarımıza teşekkür ederim.

Yönetim Kurulu Başkanı
Sait ERCAN